בר מצווה במדבר


אירוע בר מצווה הוא אחד האירועים המרגשים ביותר בחייו של המתבר או המתבגרת וכזה שייזכר לכל החיים. על פי היהדות, האירוע מסמל את ההגעה לגיל מצוות, ועל פי הילד – זהו הגיל בו הוא מרגיש בוגר יותר ועובר שינוי. אירוע כזה, שווה לחגוג בדרך יוצאת דופן, שתגרום לכולם להתחבר, ליהנות ולא לשכוח מי הביא אותם לחוויה שכזאת. אם הרעיון של הפקת בר מצווה מלחיץ אתכם, תור בוס מציעים לכם חבילת בר מצווה במדבר, הדואגת לכל הפרטים מ-א' ועד ת'.

מה צריך להיות באירוע בר מצווה?

באירוע בר/בת מצווה צריך להיות בראש ובראשונה טקס דתי שכולל את העליה לתורה. יחד עם זאת, הורים וילדים רבים לא מסתפקים רק בזה, ומעוניינים להוסיף גם חבילת אטרקציות לבר מצווה כדי לחגוג את האירוע באופן חווייתי ומושקע, שיגרום לילד להרגיש במרכז העניינים ויוסיף לביטחון העצמי שלו. לכן זה לא מפתיע שאחד הטרנדים הנפוצים בתקופה האחרונה היא חגיגה של בר מצווה או בת מצווה במדבר. כן, זה מושלם בדיוק כמו שאתם מדמיינים את זה.
 

בר מצווה במדבר – מה זה אומר?

הסביבה בה חוגגים אירוע של בר/בת מצווה חשובה במיוחד. בשונה מחגיגות במקומות סגורים, לחגיגת אירועים במדבר ישנה השפעה משכרת על החוגגים. האווירה הקסומה, הטבע הפראי, הנופים המדבריים ובתוך כל זה הפקה גדולה של אירוע חגיגי, הופכים את הרגע לבלתי נשכח בעבור כולם. המדבר מאפשר שפע של פעילויות – החל ממסיבה, טיולים בשטח, ארוחת צהריים בטבע, מסיבה במדבר, הקראה של ברכות ועד להכנה של פיתות על הטאבון והקרנה של סרט. כמובן שאירוע זה אינו מחליף את העליה לתורה, אלא משלים את האירוע מבחינה חגיגית. 
 

מה כוללת חבילת בר מצווה במדבר?

חבילת בר מצווה במדבר היא אירוע בן יומיים, במהלכה עוברים החוגגים פעילות קבוצתית מגבשת – רכיבה על אופיים, טיולי שטח, ארוחת צהריים בטבע, מסיבת ריקודים, לינה באוהלים מתוחזקים ונעימים ועוד מגוון אפשרויות לבחירה. את אופי הפעילות קובעת משפחתו של החוגג בהתייעצות עם החברה המפעילה, כדי להוציא מהאירוע את המקסימום שיתאים לכולם. 
 

האם חבילת בר/בת מצווה במדבר משתלמת לעומת אירוע אחר?

באירוע בר/בת מצווה סטנדרטי שמתקיים באולם, ההוצאה תהיה בטווח של 40,000-60,000 ₪, לאחר שלקחנו בחשבון את כל הגורמים שלוקחים חלק – דיג'יי, צלם, מנות, בגדים, רב ועוד. חבילת בר מצווה במדבר משתנה בהתאם לאטרקציות ויכולה להסתכם במחיר של 30,000-40,000 ₪. לא רק שמדובר בחיסכון כספי, מדובר בחוויה יוצאת מגדר הרגיל שתשאיר זיכרון מתוק.