הסעות עובדים


הסעות עובדים יוצרות אצל העובדים שלכם הרגשה של יחס אישי ולוודא שהוא מגיע בבטחה לעבודה והביתה.  בצורה זו העובד לא יהיה תלוי בתחבורה ציבורית שפעמים רבות אינה מדייקת בזמנים והוא יגיע אל העבודה ובחזרה לביתו במהירות ובאופן מסודר. שירותי הסעות לעובדים חיוניים גם בשל רמת הבטיחות שלהם וחשובים גם במקרים בהם העבודה מתבצעת בשבתות וחגים בהם התחבורה הציבורית אינה זמינה. אם לא די בזאת, ההסעות יכולות לחסוך דלק במקרים בהם העובדים מגיעים לעבודה עם רכב פרטי. יש להדגיש שגם החברה שמעסיקה את העובדים מרוויחה משום שכולם מגיעים בזמן.
 

אילו חברות נעזרות בשירותי הסעות עובדים בדרך כלל?

חברות רבות נעזרות בשירותי הסעות עובדים, בין החברות הללו ניתן לציין: מפעלים, ארגונים, משרדי ממשלה, חברות ממשלתיות, חברות תקשורת, בתי חולים, עובדי הייטק וחברות נוספות. נוסף על שירותי ההסעות הללו אפשר להזמין את ההסעות כדי לצאת לימי כיף וימי גיבוש שכה חשובים לאווירה וליצירת הקשרים בין העובדים (דבר שמשפיע על יעילות עבודתם). כמו כן, אפשר להיעזר בשירותי ההסעות כשנוסעים לכנסים וכשמעוניינים ליהנות משירותי הסעות לאירועים ושירותי הסעות VIP.

מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים חברת הסעות לעובדים?

לפני שבוחרים את חברת ההסעות שאמורה להסיע את העובדים מדי יום ולדאוג לרווחתם יש לבדוק האם היא עומדת במספר קריטריונים.
להלן 8 קריטריונים חשובים בהם חייבת החברה לעמוד:
 
1. בטיחות – הדבר החשוב ביותר הוא לדאוג שהעובדים יגיעו אל העבודה ויחזרו לביתם בשלום. כדי לוודא שחברת ההסעות שומרת על כל        כללי הבטיחות יש לשאול את השאלות הבאות:
האם היא מעסיקה נהגים וותיקים ומנוסים שמחזיקים ברישיונות בתוקף ובעלי עבר נקי – ללא תביעות תעבורה?
* האם יש לחברה רישיון ממשרד התחבורה?
 * האם מותקנות ברכבים מערכות מתקדמות, ביניהן: מערכות לזיהוי מיקום, מיפוי דיגיטלי, בקרת נהיגה, התרעה במקרים שהנהג אינו שומר       מרחק, מניעת סטייה, בקרת מהירות, מערכות לכיבוי אש ומערכות למניעת שכיחת נוסעים שנמצאים ברכב?
 *  האם כל המושבים מכילים חגורת בטיחות? 
 * האם החברה עומדת בתקן 2015:9001 ISO?

*האם הרכבים עוברים טיפולים במוסכים מורשים ונבדקים על ידי קצין הבטיחות שמבצע בדיקה גם לפני כל נסיעה?

2. ניסיון וותק החברה – יש לבדוק כמה זמן החברה קיימת ומהו ניסיונה - כמה זמן היא מספקת הסעות לעובדים? אילו שירותים נוספים היא מספקת? לאילו חברות ולקוחות פרטיים היא מעניקה שירות? ולשאול שאלות רלוונטיות נוספות.
3. גודל הרכב ומספר העצירות – יש לוודא שהחברה מספקת רכבים בגדלים שונים, כמו למשל: אוטובוסים, מיניבוסים ומידיבוסים. על הרכב להיות מספיק מרווח ולאפשר לעובדים לשבת בנוח, להניח את חפציהם ואפילו לתפוס תנומה קלה. במקרים בהם צריך לעצור בהרבה תחנות עדיף להשכיר מספר רכבים קטנים יותר.
4. מרחק הנסיעה – במקרים בהם הנסיעות ארוכות חשוב לוודא שהרכב יכול לעבור את מספר הקילומטרים שיש לנסוע ושניתן להשכיר אותו למשך כל הזמן הדרוש.
5. שירותיות – יש לבדוק האם עובדי חברת ההסעות נוהגים בנימוס, מקשיבים לצרכים ומספקים מענה מלא. במידה שיש ללקוח צרכים מיוחדים חשוב לברר האם החברה מסוגלת לספק מענה עבורם. 
6. אמינות – כדאי לקבל מהחברה רשימה של לקוחות ולבקש מהם לחוות את דעתם על חברת ההסעות.
7. זמינות ושירות בזמן חירום – יש לוודא שהרכבים המתאימים זמינים בשעות הדרושות ושנציגי החברה יכולים לספק מענה במקרה הצורך, גם במקרה שיש צורך לדבר איתם בלילה. נוסף על כך, יש לבדוק האם החברה מסוגלת לספק תחליף מהיר במקרה שהרכב התקלקל.
8. מחיר – יש לבדוק האם החברה גובה מחירים הוגנים. חשוב מאוד שלא להתפשר על רמת השירות גם אם חברת ההסעות מציעה מחיר נמוך במיוחד. כמו כן, חשוב לבדוק האם יש הבדל במחירים של הנסיעות בשעות מסוימות.
 
**במידה שהחברה עומדת בכל שמונת הקריטריונים הללו הרי שהיא חברה מתאימה ואפשר לסגור איתה את העסקה ולצאת לדרך.

לקבל שירות מחברת הסעות מקצועית ולהבטיח לעובדים שלכם ולכם שלווה נפש

חברת הסעות שצברה ניסיון במתן שירותי הסעות עובדים תעניק לעובדים שלכם ולכם תחושה טובה. עובד שמרגיש שדואגים לו יגיע לעבודה עם מצב רוח חיובי ויעבוד בצורה יעילה וטובה יותר. כמו כן, העובדים יוכלו לנצל את זמן הנסיעה כדי להכיר זה את זה – דבר שתורם רבות לאווירה החיובית בעבודה.
 
שירותי הסעות עובדים של תור בוס יאפשרו לכם להיות רגועים בנוגע לביטחון של העובדים – שזה הדבר החשוב ביותר מבחינת כולם ובמקרים של עומס או במקרים בהם העובד חוזר לביתו באמצע הלילה אתם תוכלו לישון בשקט.  רווח נוסף של כל הצדדים המעורבים הוא הדיוק בזמנים – שירותי ההסעות יבטיחו שהעובדים יגיעו בזמן משום שהם לא יהיו תלויים בזמני התחבורה הציבורית. במידה שעובדי החברה מגיעים לעבודה ברכב פרטי השירות יחסוך הרבה דלק ויפחית את זיהום הסביבה. 
 
אתם מוזמנים לקבל שירות מקצועי ואמין מחברת תור בוס. צרו קשר! אנחנו כאן בשבילכם!
 
אולי יעניין אותך לקרוא גם:
 
הסעות לנתב"ג
הזמנת אוטובוס
השכרת מיניבוס