הסעות לנתב"ג


הסעות לשדה התעופה - להתחיל את החופשה עם שקט נפשי

הכי כיף לטוס לחו"ל, אבל להגיע לשדה תעופה, לפעמים יכול להיות מתסכל. תור בוס מונעים את כל הלחצים המיותרים בעזרת שירותי הסעות לנתב"ג. הנהגים הדייקניים של תור בוס יביאו אתכם לשדה התעופה במהירות וידאגו שיישאר לכם זמן לבלות בדיוטי פרי ולהתכונן לטיסה.
 
רוצים להתחיל את הטיול ברגל ימין עם תור בוס?  אז תמשיכו לקרוא.
 

שירות הסעות לנתב"ג - כל מה שצריך לדעת

לא משנה אם אתם אוהבים לתכנן טיולים או לא, על ידי הזמנת אוטובוס לנתב"ג ניתן להפחית משימה אחת ולהקל על ההתארגנות תוך ידיעה שההסעה תגיע בזמן, שהנהג ייסע בזהירות, ידע כיצד להתחמק מהפקקים עד כמה שניתן ויסייע באחסון והוצאת המזוודות שעשויות להיות כבדות.
 

עם איזה רכב בא לכם להגיע לשדה התעופה?

חברת תור בוס מציעה מגוון שירותי הסעות לשדה התעופה, כך שכל נוסע יכול לבחור ברכב שעונה על צרכיו.
החברה מחזיקה בצי רכבים נרחב ומתאימה את גודל הרכב למספר הנוסעים. קבוצות גדולות או משפחות יכולות להזמין למשל מיניבוס לשדה התעופה במחיר של מוניות, לחסוך דלק, לשמור על איכות הסביבה, לנסוע עם נהג זהיר ומנוסה ברכב מתוחזק וליהנות מנסיעה משותפת וחווייתית כשכולם מגיעים בזמן. 
 
המיניבוסים של תור בוס מכילים 19 מקומות ישיבה מרווחים ונוחים. כמו כן, ניתן להזמין אוטובוסים שמכילים עד 51 מקומות ישיבה, מידיבוסים שמכילים 40 מקומות ישיבה וקיימות אפשריות נוספות. את שירותי ההסעות אפשר להזמין מכל רחבי הארץ – החברה מציעה שירותי הסעות לנתב"ג מהצפון, מהמרכז ומהדרום.
 

מדוע כדאי להזמין  שירות הסעות לשדה התעופה?

לשירותי הסעות לנתב"ג של חברת תור בוס יש מגוון יתרונות, נציין 6 יתרונות מרכזיים:
  1. מקום למזוודות - כל הרכבים של תור בוס מרווחים ונוחים. גם המיניבוסים שנחשבים לרכבים קטנים ביחס לאוטובוסים מכילים הרבה מקום שמספיק ליושבים ולמזוודות כך שאין צורך להצטופף בחלל קטן.

  2. חוסכים חיפושים מתישים אחר חניה - חיפוש חניה במקום גדול כמו שדה התעופה שגדוש באנשים בכל שעות היממה עשוי להיות משימה מייגעת, על אחת כמה וכמה כשלחוצים בזמן וצריכים להספיק לטיסה. הזמנת שירות מתור בוס תחסוך חיפושים מפרכים אחר חניה ותמנע את הריצה הבהולה עם המזוודות הכבדות אל הטרמינל.

  3. לא צריך להיעזר בתחבורה ציבורית - עם תור בוס לא צריך להמתין לתחבורה הציבורית שעשויה לאחר בזמנים. התחבורה הציבורית גם נוסעת במסלולים קבועים, עוצרת בתחנות ואינה יכולה לעקוף פקקים או לבחור בדרכים חלופיות ומהירות יותר. עם תור בוס יהיה ניתן להגיע לטיסה בזמן ולהספיק לשתות קפה משובח בדיוטי פרי.

  4. אפשר לנוח ולישון בדרך - נסיעות לנתב"ג יכולות להתקיים גם באמצע הלילה או לפנות בוקר כשכולם תשושים ומנומנמים. שירותי ההסעות של חברת תור בוס יאפשרו לנוסעים לנוח ולישון במהלך הנסיעה. 

  5. לא צריך לנהוג כשעייפים - אנשים שנוהגים כשהם עייפים עלולים לסכן את עצמם ואת הנוסעים. הזמנת רכב מחברת תור בוס תחסוך את הצורך לנהוג בזמן שעייפים ותמנע סיכונים. 

  6. לרכך את החזרה לארץ - הזמנת הסעה חזרה משדה התעופה יכולה לרכך את החזרה לארץ, למנוע את הצורך בנהיגה כאשר עייפים ולאפשר לנוסעים לקבל את עזרתו של הנהג בהכנסת והוצאת המזוודות שבדרך כלל עמוסות בקניות.

הסעות VIP לנתב"ג 

הסעות לשדה התעופה יכולות להיות עוד יותר מהנות. במידה שרוצים לשפר את חווית הנסיעה אפשר להזמין הסעת VIP. הסעות VIP מאפשרות לנוסעים ליהנות מפינוקים ולנסוע במושבי עור מרווחים ברכב חדיש ויוקרתי שמצויד בשפע מערכות משוכללות כך שכל חווית הנסיעה מתחילה ברגע הכניסה לרכב היוקרתי.
 

חופשה בחו"ל מתחילה עם תור בור 

אם אתם מתכננים טיול לחו"ל או נסיעת עסקים ואתם זקוקים לשירותי הסעות לנתב"ג, תוכלו ליצור קשר בקלות - כל מה שעליכם לעשות זה להרים את הטלפון ולסדר לעצמכם הגעה נינוחה לשדה התעופה.
 
חברת תור בוס מציעה הסעות לנתב"ג עם מגוון רכבים מתוחזקים, מרווחים, מאובזרים במערכות חדישות, ממוזגים, נהגים מקצועיים, זהירים ואדיבים, איסוף מהבית אל השדה, איסוף מהשדה בחזרה לבית, שירותי הסעות מכל הארץ - מהדרום ועד הצפון, שירותי הסעות לנכים, שירות בכל שעות היממה ובכל ימות השבוע וכמובן - הקפדה על עמידה בזמנים. 
 
נשמח לעמוד לשירותכם ולענות על כל שאלה ובקשה!
 
מומלץ לקרוא גם על:
 
השכרת מיניבוס 
אוטובוסים לטיולים 
הסעות לחתונה