הסעות אומנים לנסיעות יוצאות דופן


כל חברת הסעות מעניקה לנוסעיה שירות מקצועי ומענה עבור כל צרכיהם – בין אם מדובר על אספקת אוטובוסים ומיניבוסים בגדלים שונים, שמירה על רכבים נקיים וממוזגים, התאמת אוטובוסים לצרכים של בעלי מוגבלויות והסעות מסוגים אחרים, במקרה של הסעות אומנים צריכה חברת ההסעות לספק מענה לצרכים שונים מהצרכים של רוב הנוסעים.
 
כאשר מדובר על אומנים יש להסיע צוות שלם, ציוד נלווה, לעמוד בלוח זמנים צפוף ולספק רכב מרווח, ממוזג ומאובזר במיוחד שיאפשר לאמנים ולצוות לנוח במהלך הנסיעה ולאגור כוחות לקראת ההופעות והעבודה המאומצת. כמו כן יש לשפר את האווירה באמצעות פינוקים. שירותי הסעות לאומנים הם עמוד השדרה של כל התפעול הלוגיסטי של הופעות מורכבות וניתן בהחלט לומר כי השירות של החברה ישפיע על הביצוע של האמנים והצוות.
 
למידע על הזמנת אוטובוס לחצו כאו!
  

איך לבחור חברת הסעות לאומנים? מה חשוב לבדוק לגבי הרכב וקריטריונים נוספים לבחירת החברה המתאימה

לא משנה אם מדובר על אומנים או על נוסעים "רגילים" – במידה שמעוניינים להיעזר בשירות של חברת הסעות יש לוודא כי היא איכותית, מקצועית ואמינה. התיאורים הללו נשמעים קצת דולים אך אם מפרקים אותם אפשר לומר כי השאלות שיש לבדוק הן: האם החברה מספקת את השירותים הנחוצים ויכולה לענות על הצרכים של הנוסעים – שבמקרה של אמנים זקוקים לשירותים יוצאי דופן שהם הסעות VIP
הסעות לאומנים יכללו בנוסף לשירותי הסעות איכותיים גם רכבים מרשימים מבפנים ומבחוץ, כסאות עור נוחים, רכב מרווח במיוחד כך שיהיה מקום לצוות, לאומן ולציוד, מיני בר עם פינוקים, טלוויזיה בלווין, תאורה נעימה ומרגיעה, וילונות או חלונות כהים, מכונת קפה, מקרר, מסך DVD ואביזרים מתקדמים נוספים שמאפשרים לנוסעים להירגע ולנוח בין ההופעות.
 
חברת הסעות מקצועית חייבת לשמור על הבטיחות של הנוסעים – להסיע אותם ברכבים מתוחזקים שנבדקו כהלכה ולהעסיק נהגים מיומנים וזהירים שבין היתר מכירים את הדרכים ויכולים לחסוך זמן ולבחור בדרכים קצרות יותר. לכן יש לשאול את החברה האם הרכבים שלה עומדים בדרישות והאם הנהגים מקפידים על כל כללי הזהירות. כמו כן, צריכה החברה להקפיד על עמידה בזמנים – לא ייתכן מצב בו האומן יאחר להופעה בגלל שהנהג לא הגיע לאסוף אותו ואת הצוות בזמן. 
 
דבר קריטי נוסף - במקרה של אומנים חובה לשמור על הדיסקרטיות. שמירה על הפרטיות של האמנים היא אחד המרכיבים החשובים ביותר של השירות ולכן יש לוודא שהחברה אכן נוהגת בצורה זו. מרכיב נוסף עליו יש לשאול הוא המחירים. יש לבדוק האם החברה גובה מחירים הוגנים. במקרה של הסעות אומנים המחירים יהיו כמובן גבוהים יותר מאשר במקרה של הסעות מסוגים אחרים משום שהסעות אומנים ייחודיות וכוללות שירותים אחרים. מעבר לכל יש לבחור בחברה שמעניקה יחס אישי - חברה שבאמת אכפת לה מהנוסעים שלה. לא ממש ניתן לשאול את נציגי החברה האם הם נותנים יחס אישי, יחס הוא דבר שמרגישים. את כל המאפיינים הללו יש לבדוק לפני שבוחרים את חברת ההסעות. במילים אחרות – מזמיני השירות לא צריכים לפחד לשאול את כל השאלות כי בסופו של דבר מגיע לכל לקוח לקבל שירות שעונה על צרכיו.

טיפים לשיפור חווית הנסיעה

כל חברת הסעות צריכה לחשוב כיצד היא יכולה לשפר את חווית הנסיעה של נוסעיה. להלן שישה טיפים שיכולים לסייע לנוסעים לשפר את הנסיעה ולהפוך אותה למהנה במיוחד: 
 
1. תכנון עצירות - לא פשוט לשבת ברכב, בעיקר כשמודבר על נסיעה ארוכה ולכן ההמלצה הראשונה תהיה לתכנן את העצירות מראש ולעדכן את חברת ההסעות בכך. יש הרבה אזורים נעימים בהם ניתן לעצור במהלך הנסיעה, כדאי לבדוק היכן הם נמצאים והיכן ניתן למצוא שירותים. במהלך העצירה כדאי למתוח את הגוף כדי לאפשר לדם לזרום.
 
2. שמירת חפצים – כשיורדים מהרכב חשוב להשאיר מישהו שישמור על החפצים, לרוב אפשר לסמוך על הנהג שיעשה זאת. כמובן שגם הנהג עשוי לרצות לצאת להתאוורר ולהתמתח למספר רגעים.
 
3. פינוקים – תמיד כיף להתפנק במהלך הנסיעה. שוקולדים, שמפניה ושמיעת שירים אהובים יכולים לשפר את חווית הנסיעה של האומנים ונוסעים מבוגרים בצורה ניכרת, לכן כדאי לשוחח עם החברה ולבקש ממנה לספק אותם. אם מדובר על הסעות ילדים אפשר להחליף את השמפניה בשוקו חם בחורף או במיץ פטל טעים בקיץ.
 
4. נוחות בנסיעות ארוכות במיוחד – אם הנסיעה ארוכה באופן מיוחד כדאי להזכיר לנוסעים להצטייד בשמיכות, כריות, אוזניות, מטען למובייל, ספרים או ספרים קוליים (לחלק מהאנשים לא נוח לקרוא במהלך נסיעה). אפשר גם להביא מחשב נייד, להכין סרטים מראש ולצפות בהם במהלך הנסיעה.
 
5. תכנון הפעלות – אפשר להכין חידונים ולשחק משחקים שונים. ההפעלות מתאימות למבוגרים וצעירים ומסייעות בהעברת הזמן בנעימים.
 
6. דאגה לאנשי הצוות – כאשר מדובר על נסיעות לאומנים יש להתכונן בהתאם ולדאוג לפינוקים בכמות מספקת. כמו כן, אפשר לשאול את הנוסעים מראש מה הם אוהבים לשתות ולאכול, אילו שירים אם אוהבים ולגרום להם להרגיש שהיחס האישי ניתן לכולם ולא רק לאומן. 
 
אתם מוזמנים לפנות אל חברת תור בוס וליהנות משירות הסעות אומנים אדיב ונסיעה טובה, בטוחה ונעימה.