מארגנים אירוע? לפניכם 8 טיפים להזמנת הסעה לאורחים


הסעות לאירועים הן פתרון מושלם עבור האורחים שלכם שעלולים להסתבך בדרכים, להתעצבן, לאחר, להיתקע בלי הסעה ולהוציא הרבה כסף על דלק - מצבים העשויים לגרום לעוגמת נפש, שתפגע באווירה הטובה במהלך האירוע. הבשורה הטובה היא שניתן למנוע את תחושת התסכול של האורחים ע"י יצירת קשר עם חברה שמספקת
שירותי הסעות.
 
חברה שמספקת הסעות לחתונה או הסעות לאירועים אחרים תאפשר לכל האורחים ליהנות מהדרך גם אם היא מעט ארוכה משום שהם יוכלו לנוח ולבלות זמן איכות עם הנוסעים האחרים. אם השתכנעתם וודאי עולה בכם השאלה: "איך לבחור חברת הסעות? ואיך לוודא שהכל יעבור חלק ובשלום?" להלן כמה טיפים שיענו לכם על שאלות אלו:

 8 טיפים לבחירת חברת הסעות לאירועים

  1. הבינו מהם הצרכים שלכם - בשלב זה עליכם לשאול את עצמכם מספר שאלות כמו מהי כמות האנשים שאתם מתכננים להסיע? מאילו מקומות האורחים מגיעים? היכן יהיו נקודות העצירה של ההסעה? וכו'. הקפידו לבחור ברכב מתאים שיאפשר לאורחים לנסוע בנוחות. כל חברת הסעות רצינית תציע שירותי מיניבוס או אוטובוסים לאירועים

  2. הקדימו להזמין - אל תתמהמהו עם בחירת ההסעה. אם כבר קבעתם תאריך לאירוע השתדלו להזמין את שירות ההסעות בהקדם. אם תמתינו יותר מדי זמן אתם עלולים להיאלץ להתפשר על חברת הסעות יקרה או לא מקצועית משום ששאר החברות עלולות לא להיות פנויות בתאריך בו חל האירוע.

  3. קבעו זמנים - תכננו את שעות ההסעות לפני שתודיעו לאורחים עליהם. חשבו את זמן המסלול והעצירות וקחו בחשבון את מיקום האירוע ומיקום האיסוף של האורחים. אם האזור מרכזי קחו זמן נוסף ליתר ביטחון. כמו כן, יש לזכור שבעונת החורף מחשיך מוקדם ועלולים לרדת גשמים שיובילו לפקקים ויאטו את קצב הנסיעה. תוכלו להתייעץ עם חברת ההסעות בנוגע לזמני היציאה, האיסוף וההגעה. כמו כן, תוכלו לבדוק בעצמכם מהו משך הזמן שלוקח לכם להגיע לאולם או לגן האירועים.

  4. יידעו את האורחים בנוגע לזמני ההסעות - לאחר שקבעתם את זמני ההסעות ואת מקומות האיסוף הודיעו לאורחים באיזו שעה ההסעה יוצאת והיכן עליהם לחכות. אם ניתן, רשמו את הפרטים הללו בהזמנה. במהלך הערב בקשו מהתקליטן להודיע לאורחים לפני שההסעה יוצאת והבהירו לו להודיע על כך בצורה מנומסת שחלילה לא תגרום להם לחשוב שמגרשים אותם.

  5. התאימו את שירותי ההסעות לתקציב - החליטו מראש מהו התקציב שלכם להשכרת שירותי ההסעות וכלכלו את החלטותיכם בהתאם.

  6. צ'פרו את האורחים במהלך הנסיעה - דאגו לאורחים שלכם ובדקו אילו שירותים נוספים החברה מציעה. אינטרנט אלחוטי, מקרר משקאות, טלוויזיה, מזגנים אישיים, מערכת סאונד, שקעים להטענת מכשירי המובייל והפתעות נוספות יוכלו להיטיב עם הנסיעה בצורה ניכרת.

  7. מערכות משוכללות - בחרו אך ורק בחברת הסעות שמעסיקה נהגים מקצועיים, זהירים ומנוסים ומחזיקה ברכבים שמכילים מערכת ניווט ומערכות בטיחות חיוניות כמו: מערכת בקרת נהיגה, מערכת שמירת מרחק ומערכת מניעת סטיות מהכביש.

  8. חתימה על החוזה - לפני שתחתמו על החוזה הקפידו לבדוק שהוא מכיל את כל הפרטים החשובים, פרטים אלו הם: תאריך ושעת ההסעה, תחנות האיסוף והחזרה של האורחים, מספר הרכבים וסוג הרכבים המוזמנים, משך זמן ההשכרה, הציוד שנמצא ברכבים, השירותים שהנוסעים מקבלים, מחיר הדלק, מחיר קנסות על עיכובים ומחיר קנסות על ביטולים.

שתהיה לכם ולאורחים שלכם נסיעה נעימה ובטוחה!
 
למידע נוסף על הסעות לכל מטרה של תור בוס:
הסעות לבת מצווה
הסעות לבר מצווה