תורבוס-הסעות
הזמנת אוטובוס הסעות

הזמנת אוטובוס

תור בוס הסעות > שירותי הסעות > הזמנת אוטובוס

הזמנת אוטובוס - לבחור את האוטובוס המתאים ביותר עבורכם

אחת הפעולות המועילות ביותר בימינו הלחוצים, השגרתיים וגדושי הפעילות היא לצאת מהשגרה - להופיע לבושים במיטב בגדינו באירוע משפחתי, בחתונה, טיול שנתי או בטיול עם החברה וליהנות מזמן איכות וגיבוש. אם החלטתם לנסוע לאירוע או לצאת לטיול ברחבי הארץ, כדאי שתיעזרו בשירותי חברה איכותית המציעה הסעות אוטובוסים. איתם, לא תצטרכו לבחור נהגים, לנהוג, לנווט ולבזבז הרבה דלק. באמצעות הזמנת אוטובוס פרטי תוכלו ליהנות גם מהאירוע או מהטיול וגם מהדרך כך שתגיעו אל היעד בבטחה כשאתם מרוצים ונינוחים אחרי שנחתם וצחקתם יחד. 

הקריטריונים לבחירת חברה המספקת שירותי הסעות אוטובוסים

חברות רבות מציעות ללקוחותיהן לבצע הזמנת אוטובוס, אך כדי שלא לטעות ולבחור בחברה שמספקת רכבים קטנים מדי או רכבים שאינם בטיחותיים או מאובזרים כהלכה יש לבדוק מספר פרטים חשובים:

 

  • רמת הבטיחות - בכל חברת הסעות צריכה לתת האפשרות של הזמנת אוטובוס ממוגן. בנוסף, חברה שמתמחה במתן שירותי הסעות אוטובוסים תקפיד לבצע את טיפולי הרכבים במוסכי יבואן מורשים בלבד ותעבוד עם קציני בטיחות בתעבורה שבודקים את כל האלמנטים החשובים באופן שוטף, אלמנטים אלו הינם: מצב הצמיגים, הבלמים ומערכת ההיגוי, הימצאות חגורות בטיחות תקינות בכל המושבים וביצוע בדיקת התאמה לחורף ולקיץ. 

    כמו כן, כדאי לבצע הזמנת אוטובוס מחברה המעסיקה נהגים שעברו ראיון אישי ומבחן נהיגה עם קצין הבטיחות, מחזיקים ברישיון מתאים ושלא ביצעו עבירות תנועה. על הנהגים לעבור הדרכות, אימונים ושיחות ריענון מדי תקופה. נוסף על כך, צריכים הרכבים לכלול פנסים ייעודיים ומערכות שמבצעות בקרת תנועה.
  • מקצועיות, זמינות ועמידה בזמנים - על החברה לעבוד בפריסה ארצית ולהעסיק אנשי מקצוע מנוסים שזמינים ללקוחות במשך כל שעות היממה ויודעים כיצד להתאים את השירות לכל לקוח. על כל עובדי החברה - היועצים, בעלי החברה והנהגים לנהוג בכל לקוח בסבלנות, אדיבות ותוך מתן כבוד. נוסף על כך, צריכה החברה להחזיק ברכבים שמכילים מערכות ממוחשבות שמאתרות מסלולים שמקצרים את זמן הנסיעה ומאפשרים לנוסעים להגיע בזמן. כמו כן, צריכים הנהגים לדייק בזמנים ולאסוף ולהחזיר את הנוסעים בזמנים שנקבעו.
  • ערכות בקרה חדישות שניתן להתאים לכל מטרה - כל חברת הסעות איכותית צריכה להחזיק בצי רכבים כך שהיא תוכל לספק ללקוחותיה אפשרויות השכרה שונות, כמו למשל: שירותי הסעות אוטובוסים, שירותי הסעות לנתב"ג, שירותי הסעות לנכים, שירותי הסעות לים המלח, השכרת מיניבוס, הזמנת אוטובוס לטיול, אפשרות להשכיר מספר אוטובוסים לטיולים של ילדים, הזמנת אוטובוס לאירוע לקבוצות או עובדי חברות, אפשרות לקבל שירות הסעות לעסקים ומפורסמים (הסעות אלו כוללות מגוון פינוקים ונסיעה ברמה גבוהה במיוחד), שירותי הסעות אוטובוסים לאירועים כמו: חתונות, אירועי חברה וכנסים ושירותי אוטובוס תיירותי שמאפשרים לתיירים מכל העולם לבוא ולבלות בישראל.
 
כמו כן, תשקיע חברת ההסעות ברכבים מרווחים, בריפודים נוחים ותצייד את כל הרכבים שברשותה בטכנולוגיה מתקדמת שכוללת: כיסאות שניתן לכוון, חיבור אוזניות, DVD, מערכת שמע מתקדמת, טלוויזיה בלווין, חיבור אלחוטי, שקעי חשמל, מקרר ושתייה חמה וקרה – כל אלו יהפכו את הנסיעה למהנה במיוחד.

הזמנת אוטובוס או מיניבוס איך בוחרים?

בביצוע הזמנת אוטובוס יש להתחשב במספר הנוסעים. בעוד האוטובוסים שמתאימים מאוד לנסיעות למרחקים ארוכים מכילים 56 מקומות ישיבה, מכילים המיניבוסים הקטנים שמתאימים במיוחד לנסיעות עירוניות עד 20 מקומות ישיבה. כמו כן, יש לבדוק שיש מקום ישיבה למדריך (במקרה שמסופקים שירותי הדרכה). נוסף על כך, חשוב לוודא שהרכב מכיל מספיק מקומות אחסון לתיקים, למזון, לשתייה ולשאר החפצים. 

 
פנו אלינו – חברת תור בוס עומדת לרשותכם

אם אתם מעוניינים לצאת לטיול, לנסוע לאירוע או להגיע לכל יעד אחר תוכלו לבצע הזמנת אוטובוס דרך חברת ההסעות "תור בוס" וליהנות מכל היתרונות של נסיעה נעימה ובטוחה שמותאמת לכם באופן אישי. בנוסף, תיהנו גם מהאבזור החדיש שכולל: מערכת סאונד מתקדמת, DVD, חיבור אינטרנט אלחוטי, מגוון הרכבים החדישים והמרווחים, הנהגים השירותיים, והזהירים, מערכות הבקרה החכמות לתכנון מסלולים קצרים והיחס האישי יבטיחו לכם הנאה והגעה ליעד ובחזרה בבטחה. אתם מוזמנים לצור קשר ולקבל סיוע בתכנון הנסיעה. 
 
 מומלץ לקרוא גם: 
 
*2340 יצירת קשר