מיניבוס


השכרה של מיניבוס היא אפשרות מפנקת ואיכותית לקבוצות קטנות של עד 20 איש. הוא מספק אווירה אינטימית ויחד עם זאת מרווחת, ומצויד במערכות שמע, DVD, מיזוג אוויר אישי, מספיק מקום לתיקים ללא צורך להתכווץ ולא פחות חשוב מכך – נהג פרטי, כדי שכולם יוכלו ליהנות מהנסיעה והבילוי. השכרה של מיניבוס יכולה להתבצע על פי מרחק נסיעה או דווקא לפי מספר שעות ההשכרה. כך או כך, מדובר באלטרנטיבה מצוינת, שחוסכת זמן, מאפשרת חוויה של ביחד וכל זה במחיר נוח ומשתלם. 

מה משפיע על עלות השכרת מיניבוס?

כמו בענפים רבים כדוגמת בתי מלון, אטרקציות והשכרת רכבים בכלל – עונת השנה משפיעה על המחיר. השכרת מיניבוס בחודשי הקיץ ובחגים תהיה יקרה יותר מאשר בתקופות אחרות. עוד פרמטרים שישפיעו על עלות ההשכרה הם סוג המיניבוס והיצרן שלו וכמובן האבזור. ישנם מיניבוסים סטנדרטיים ונוחים וישנם כאלה מפוארים המתאימים לסוג מסוים של נסיעות. לבסוף, כמות הנוסעים ומרחק הנסיעה ביחד עם נקודת היציאה הם המשפיעים ביותר על המחיר – ככל שיעד הנסיעה רחוק יותר מנקודת היציאה, כך עלות ההשכרה תהיה גבוהה יותר. חישוב המחיר בהתאם לנסיעה יכול להיעשות באמצעות 2 אופנים – השכרת מיניבוס לפי שעות, והשכרת מיניבוס לפי מרחק נסיעה. 

כיצד תבחרו את המיניבוס המתאים לכם?

כפי שהבנו, מחיר המיניבוס משתנה, ותלוי בגורמים כמו סוג, אבזור, מספר נוסעים ומרחק / משך הנסיעה. הטיפים הבאים יעזרו לכם לבחור את המיניבוס המתאים לכם ביותר, מבלי לחרוג מהתקציב שלכם. 
  • הגדירו לעצמכם תקציב הסעה, והשתדלו שלא לחרוג ממנו. לדוגמה, עד 200 ₪ לנוסע. 
  • הקפידו על מיניבוס שיהיה מרווח מהנדרש, במקרה ואתם יוצאים לטיול וסוחבים אתכם תיקים גדולים. 
  • תכננו את העצירות ואיסוף הנוסעים באופן שיהיה משתלם לכם. בדרך כלל, חברת ההסעות מציעה בחבילה מספר נקודות איסוף בעיר ומספר נקודות עצירה. הגדירו את הצרכים שלכם בהתאם לכך וודאו שאינכם מוצאים סכומי כסף גדולים יותר לשווא. 
  • תכננו זמנים באופן מוקפד, וקחו מקדם ביטחון קטן. תוכלו להתייעץ איתנו במידה ואתם מתקשים להעריך נכון את הזמן.
  • הקדימו להזמין את המיניבוס לאחר שהחלטתם על תוואי הטיול. אחרת, תיאלצו להשתפר על החברה הפנויה או על סוג הרכב הפנוי, ובחירה זו עלולה להיות דווקא יקרה יותר.
  • בחרו אבזור למיניבוס בהתאם לצרכים שלכם. ישנם מיניבוסים המגיעים עם מקרר משקאות, שקעים להטענת המובייל ועוד. אם מדובר בנסיעה ארוכה, צ'פרו את עצמכם ואת הנוסעים.
  • השתדלו להסביר לנוסעים שאתכם מבעוד מועד, שהצטרפותם למיניבוס כרוכה בתשלום (בין אם הוא משולם על ידכם ובין אם כלל הנוסעים משלמים, כל אחד על עצמו) ושחשוב לעמוד בסיכום ביניכם. 

השכרת מיניבוס – מקסימום נוחות

נסיעה במיניבוס, בין אם היא לאירוע משפחתי ובין אם היא לטיול, היא ללא ספק נסיעה חווייתית. מבנה המיניבוס מרווח, ומאפשר ליצור תקשורת האחד עם השני בקלות, אך באופן שאינו פוגע בפרטיות. באמצעות בחירה נכונה במיניבוס האידיאלי בעבורכם, תוכלו להפוך את הטיול שלכם למוצלח, חסכוני ובטיחותי.